Sky in1

Телефон: (067) 965-54-45

Адрес: ул. Оноре Де Бальзака 6, Киев, Киевская область Показать на карте

Біла шафа купе в передпокій

Цену уточняйте
Наличие: В наличии
Код товара: 13406770
Заказать

Перезвоните мне


Телефон: +3 (067) показать телефон

Город: Киев ул. Оноре Де Бальзака 6


Часто стилістичні напрямки оформлення інтер'єру припускають наявність великої кількості білого кольору не тільки в елементах обробки і декору, але і в предметах меблів. Саме тому, враховуючи побажання наших клієнтів та тенденції сучасного меблевого ринку,була випущена нова серія шкафів-купе,що виконані саме у білому кольорі.

Сприйняття таких меблів візуально розширює простір, робить його більш легким і повітряним. В той же час зберігаючи всі функціональні характеристики притаманні шафам-купе. Дані шафи є універсальними, що дає змогу доповнити будь яке приміщення, а декоративні елементи, такі як карниз та об'ємний декор фасадів, надають вишуканої оригінальності меблям.

Шафи-купе мають декілька віріантів дверного наповнення, а саме біле ДСП з елементами декору, дзеркало з елементами декору та фотодрукованим зображенням,дзеркало з художнім матуванням.

Доступні розміри по ширині - від 900 мм до 2700 мм з кроком у 100 мм.Всі розміри можуть бути глибиною 450 мм, або 600 мм, та висотою 2400 мм або 2200 мм.

Корпус колір білий, ДСП 16 мм. Колір профіля системи - білий. Фасади - у виконанні: дзеркало,дсп,дсп з елементами декору, дзеркало з елементами декору, дзеркало художнє матування та фотодруковані зображення.Карниз - білий, по довжині і глибині шафи.

Шафи-купе глибиною 450 мм комплектуються висувною штангою (мікроліфт), глибиною 600 мм-емальованою штангою. Ящики розміщуються у відділеннях між полицями шафи.

У одне відділення між полицями можна розмістити як один, так і два ящики.

У ящиках використовуються якісні телескопічні направляючі.

Доставляємо по всій території України.

Пропонуємо 0 % розстрочку на 3 місяці.


Способы доставки

  • Уточняйте

Способы оплаты

  • Наличный

Похожие товары компании